Hledat
Přihlásit
Florbal žáci : Florbalový turnaj 17.11.2012 v Jincích
dne 23.11.2012 23:16:22 (2578 otevření)

V sobotu 17.11. jsme vyrazili s naším dorosteneckým výběrem na turnaj do Jinců. Ve zdejší nově vybudované hale na nás čekali soupeři z Příbrami, Komárova a domácí výběr (Jince). Před turnajem jsme si řekli, že po předchozím turnaji v Pardubicích, který nedopadl výsledkově příliš pozitivně a po více než měsíčním intenzivním tréninku, musíme všem a hlavně sami sobě dokázat, že máme na víc!

V prvním zápase na nás čekal domácí tým. Především díky naší velmi aktivní hře a vysunutému napadání, jsme soupeře téměř k žádné vyložené šanci nepustili a tak si náš brankář (Dominik Bukva) připsal na svůj účet čisté konto. Naopak my jsme si vypracovali mnoho střeleckých příležitostí, využili jsme 4 z nich..a tak jsme zvítězili 4:0.
     V dalším utkání nás vyzval soupeř z Příbrami. V první třetině jsme pokračovali ve výborné aktivní hře a po zásluze jsme vedli 1:0. Ovšem ve druhé třetině a na začátku třetiny třetí jsme jaksi přestali hrát. Soupeř tohoto našeho zaváhání využil a otočil výsledek ve svůj prospěch, tedy 2:1 pro Příbram. Na závěr utkání jsme poslali na hřiště to nejzkušenější co náš tým obsahoval a to přineslo tížené ovoce, vyrovnali jsme na 2:2. Ze druhého utkání jsme tedy odcházeli s vědomím, že posledního soupeře (Komárov) musíme výrazně přestřílet a porazit velkým rozdílem.
     To se nám také povedlo a znovu po výborném aktivním přístupu všech členů našeho týmu, jsme tento zápas doslova ovládli a vyhráli jsme 13:1.
     A přestože hráči Příbrami měli v konečném účtování stejně bodů jako my, měli horší skóre a tak jsme tento turnaj vyhráli!!..