TJ SOKOL Dobříš - Florbalový turnaj 17.11.2012 v Jincích
Datum 23.11.2012 23:16:22 - Téma: Florbal žáci
     V sobotu 17.11. jsme vyrazili s naším dorosteneckým výběrem na turnaj do Jinců. Ve zdejší nově vybudované hale na nás čekali soupeři z Příbrami, Komárova a domácí výběr (Jince). Před turnajem jsme si řekli, že po předchozím turnaji v Pardubicích, který nedopadl výsledkově příliš pozitivně a po více než měsíčním intenzivním tréninku, musíme všem a hlavně sami sobě dokázat, že máme na víc!

     
     V prvním zápase na nás čekal domácí tým. Především díky naší velmi aktivní hře a vysunutému napadání, jsme soupeře téměř k žádné vyložené šanci nepustili a tak si náš brankář (Dominik Bukva) připsal na svůj účet čisté konto. Naopak my jsme si vypracovali mnoho střeleckých příležitostí, využili jsme 4 z nich..a tak jsme zvítězili 4:0.
     V dalším utkání nás vyzval soupeř z Příbrami. V první třetině jsme pokračovali ve výborné aktivní hře a po zásluze jsme vedli 1:0. Ovšem ve druhé třetině a na začátku třetiny třetí jsme jaksi přestali hrát. Soupeř tohoto našeho zaváhání využil a otočil výsledek ve svůj prospěch, tedy 2:1 pro Příbram. Na závěr utkání jsme poslali na hřiště to nejzkušenější co náš tým obsahoval a to přineslo tížené ovoce, vyrovnali jsme na 2:2. Ze druhého utkání jsme tedy odcházeli s vědomím, že posledního soupeře (Komárov) musíme výrazně přestřílet a porazit velkým rozdílem.
     To se nám také povedlo a znovu po výborném aktivním přístupu všech členů našeho týmu, jsme tento zápas doslova ovládli a vyhráli jsme 13:1.
     A přestože hráči Příbrami měli v konečném účtování stejně bodů jako my, měli horší skóre a tak jsme tento turnaj vyhráli!!..

Výsledky:
Dobříš x Jince 4:0
Dobříš x Příbram 2:2
Dobříš x Komárov 13:1

Sestava:
Bukva Dominik (G)

Tenkrát David (O)
Neuberger Tomáš (O) 2góly
Kupa Oldřich (O)
Hadraba Patrik (O) 2góly

Lang Jakub (Ú) 3góly
Bohata Vít (Ú) 5gólů
Hrubý Filip (Ú) 5gólů
Dragoun Jakub (Ú) 1gól
Ludačka Václav (Ú) 1gól
Kubík Lukáš (Ú)
Kušnirák Christian (Ú)
Pavlíček Tomáš (Ú)
Dráb Jan (Ú)

Trenéři:
Ciboch Michal
Dragoun David
Fišer Filip
Paul Vojtěch