Přihlásit
Florbal muži : 10. a 11.kolo Ligy 2012/13
dne 28.1.2013 22:33:02 (2705 otevření)

TJ Sokol Dobříš 3 : 4 Fbk 1996 Příbram (1:0) (0:2) (2:2)
     Do zápasu jsme vkročili výborně, kdy nejprve měl soupeř neuvěřitelné štěstí a střela jednoho z našich útočníků skončila na břevně, z břevna se odrazila do helmy brankáře a od helmy brankáře spět do břevna a ven. Nechápavě jsem hleděl do dáli, co to bylo, ale naštěstí jsme se po chvile ujali vedení, když jsme vstřelili gól z pozabrány. Jenže soupeř ihned v druhé třetině vyrovnal tím samým stylem a využil tak nedůsledné obrany našeho mužstva. Poté byl nařízen proti našemu týmu trestný nájezd, který soupeř s naprostou lehkostí proměnil. Vzápětí na to jsme měli trestný nájezd my, oproti soupeři jsme nájezd nevyužili a ani výsledka přesilovka nám nepomohla.

Druhá třetina skončila a my se snažili ve třetí s výsledkem něco udělat, ale štěstí stálo vůči nám. Opět neproměněné šance, které v posledních zápasech straší naše hráče rozhodli o tom, že soupeř se utrhl díky chytré střele po zemi, my jsme ale ihned kontrovali na 2:3, ke konci soupeř střelil štastnou branku a když jsme 35vteřin před koncem měli další nájezd, míček opět neskončil v bráně. A třetí branka, kterou jsme vstřelili 8vteřin před koncem už přišla vniveč.
     Branky: Švancar Petr, Paul Vojtěch a Šimek Jaroslav
     Asistence: Kašpar Vít a Paul Vojtěch

Black Angels „B“ 3 : 3 TJ Sokol Dobříš (0:1) (1:1) (2:1)
     Tento zápas byl opravdovým trhákem dnešního programu, ačkoli jsme se jako stále druhý tým soutěže postavili proti „slabšímu“ soupeři, čekal nás těžký boj, jelikož soupeř potřeboval bodovat a povolal hráče z „A teamu“ a juniorky. Soupeř měl tedy velice kvalitní kádr a my jsme bojovali velice zdatně. Opět jsme šli první do vedení a opět to nestačilo na body. Za tento zápas bych rád poděkoval týmu, za jejich bojovnost a chuť zvítězit. Vedli jsme 2:0 a hráli takřka bezchybný zápas, ale soupeř trestal i sebemenší chybičky. Srovnal na 2:2 a ačkoli jsme necelých 2 minut vstřelili gól na 3:2, soupeř po špatném vrácení našich útočníků srovnal na 3:3. Nic bych ale týmu nevyčítal, hráli jsme na pokraji vyčerpání a myslím si, že bod odpovídal hře. Zasloužil si ho totiž i soupeř svou dobrou hrou. Tyto dva zápasy nám nevyšli, ale pokusíme se to vynahradit hned příští kolo, kdy nás čeká 1. celek ligy a také velice dobrý tým ze středu tabulky.
     Branky: Kašpar Vít, Paul Vojtěch a Teringl Evžen
     Asistence: Paul Vojtěch, Kašpar Vít a Vrba Jan

Dobrá zpráva na konec je ta, že jsme se štěstím udrželi 2.pozici, ale na naší další chybu už soupeři jistě odpoví a tak jim nesmíme dát už další možnost.