Tělocvičná jednota

SOKOL Dobříš

Hlavní nabídka
Hledat
Přihlásit
Florbal žáci : Výsledky Florbalového oddílu žáci září 2011 - červen 2012
dne 10.7.2012 23:28:33 (5169 otevření)

     1. místo, TJ Sokol Dobříš X ZŠ Mníšek pod Brdy 10:1, přátelák - pátek 25.5.12
     Góly dávali: Matouš Nevosad 3x, Lucka Prusíková 2x, Matěj Kudrna 2x, Max Šteiner 1x, Vojta Panuška 1x, Jakub Černý 1x

     1. místo, TJ Sokol Dobříš X FBC Žraloci Příbram 6:0, přátelák - pátek 11.5.2012
     Soupiska: Bohata Vítek, Bukva Dominik, Neuberger Tomáš, Fabián Lukáš, Hrubý Filip, Pavlis Vojtěch, Olda Kupa, Jakub Lang, Dragoun Jakub, Fabián Ondřej, Pavlíček Tomáš, Moravec David, Dráb Jan, Kohout Vojtěch, Kristián Kušnirák, Hadraba Patrik, Řípa Martin
     Střelci: Vítek Bohata 3x, Tomáš Pavlíček 2x, Lukáš Kubík 1x

     1., 4., a 6. místo Turnaj 101. Sportovní PS, Praha 21.4.2012
     Žáci B, skupina A (2001): 1.místo, sestava: Moravec Lukáš (brankář), Fabián Ondřej (8 gólů), Pavlíček Tomáš (6 gólů), Bureš Tomáš (2 góly), Hess Matěj (2 góly), Pjaták Jakub (2 góly), Hadamovský Jiří (1 gól), Šteinerová Adéla
     Žáci B, skupina B (2001): 4.místo, sestava: Tůma Adam (brankář), Hošková Diana (faul -zranění), Papoušek Lukáš (4 góly), Čejdík Matěj, Voltr Martin, Klouda David, Kolařík Jakub, Máša Jakub, Králík Josef
     Žáci A (2003): 6.místo, sestava: Kudrna Matěj (brankář), Žák Matěj (9 gólů), Šteiner Max (3 góly), Štěpán Štěpán (1 gól), Vaněk Ondřej (1 gól), Novosad Matouš (1 gól), Panuška Vojtěch, Černý Jakub, Selucký Jakub, Kolář David, Prusíková Lucie, Veselá Michaela, Cinkl Filip, Vojtíšek Matěj

     1. místo, Přátelský zápas, pátek 30.3.2012 - FBC Žraloci Příbram
     Sestava : Dominik Bukva (brána), Vítek Bohata, Jakub Dragoun, Filip Hrubý, Tomáš Foldyna, Tomáš Neuberger, Vojta Pavlis, Honza Dráb, Martin Řípa, Jakub Lang, David Moravec, Patrik Hadraba, Lukáš Fabián, Olda
     Výsledek : Dobříš x Příbram 6:1
     Střelci gólů: Jakub Dragoun, Filip Hrubý 2x, Lukáš Fabián, Tomáš Neuberger 2x

     1., 2., 4. a 7. Místo, Turnaj 101. Sportovni PS, Praha 10.3.2012
     Žáci A (2003): 7. místo, sestava: Pjaták Jakub 4 góly, Černý Jakub 2 góly, Kolář David 1 gól, Dragoun Ondřej 1 gól, Kudrna Matěj, Vaněk Ondřej, Cinkl Filip, Panuška Vojtěch, Žák Jiří, Veselá Michaela; Žáci B (2001): 4.místo, sestava: Hadamovský Jiří, Šteinerová Adéla, Tůma Adam, Hess Matěj, Klouda David, Hladovec Matouš, Jiráň Pavel, Kovařík Jakub, Čejdík Matěj, Skála Vojtěch (seznam není úplný - dopíši); Starší žáci (1999): 1.místo, sestava: Pavlis Vojtěch 5 gólů, Valenta Petr 1 gól, Dráb Jan 2 góly, Lojínová Lucie; Starší žáci - dorost: 2.místo, sestava: Bohata Vítek 8 gólů, Neuberger Tomáš 6 gólů, Dragoun Jakub 6 gólů, Hadraba Patrik 3 góly, Kušnirák Kristián, Kohout Vojtěch

     Přátelský zápas proti TJ Sokol Milín, mladší žáci A, prohra 5 : 4

     2. místo a 3. místo, Přebor župy Jungmannovy ve florbalu, sobota 28.1.2012
     Mladší žáci B (2001-1999)
     Týmy: TJ Beroun, TJ Jince, TJ Dobřichovice, TJ Příbram
     Výsledky: postup ze skupiny z prvního místa, v dalších dvou zápasech jsme vyhráli nad TJ Dobřichovice a prohráli s TJ Jince (ve skupině jsme je porazili), celkové umístění – 2. místo
     Sestava: brankář – Lukáš Moravec, Hrubý Filip (3 góly – nejproduktivnější hráč turnaje), Pavlis Vojtěch (8 gólů – nejvíce vstřelených gólů), Pavlíček Tomáš (4 góly), Ludačka Václav (2 góly), Kaiser Vojtěch (2 góly), Kubík Lukáš (1 gól), Tůma Adam (1 gól), Hrubý Timotej, Čejdík Matěj, Unger Lukáš, Šteinerová Adéla, Kolář Michal, Řípa Martin
     Starší žáci (1998 -1995)
     Týmy: TJ Beroun, TJ Jince, TJ Cerhovice, TJ Příbram
     Výsledky: ve vzájemných zápasech a prohrách s TJ Beroun a TJ Jince jsme se umístili v konečném pořadí na 3.místě
     Sestava: brankář – Kušnirák Kristián, Hadraba Patrik (5 gólů), Dragoun Jakub (5 gólů), Kohout Vojta (1 gól), Moravec David, Hrubý Filip (3 góly), Pavlis Vojtěch (8 gólů), Pavlíček Tomáš (4 góly), Řípa Martin

     1. místo, 2. místo, 3. místo, Florbalový turnaj - 101. Sportovni CUP, Praha - Háje
     V sobotu 10.12., jsme vyrazili do Prahy na náš první florbalový turnaj ve třech věkových kategoriích: mladší žáci A 2003, mladší žácu B 2001, starší žáci 1997. Turnaj byl pro nás nejen zkušeností, ale také jsme předvedli pěkný florbal a odvezli si tak z Prahy v každé kategorii umístění na stupních vítězů:
     mladší žáci A: 3. místo
     zápasy: FBC Ústí nad Labem X TJ SOKOL Dobříš 2:2, TJ SOKOL Dobříš X SK Velká Ohrada IBK 2:0, TJ SOKOL Dobříš X 101.Sportovní 3:1, TJ SOKOL Dobříš X Viking Kobylisy 2:1, TJ SOKOL Dobříš X TJ Sokol Roudná 2:6, TJ SOKOL Dobříš X TJ JM Chodov 3:4
     sestava: Pjaták Jakub (7 gólů), Kolář David (5 gólů), Maxx Steiner (1 gól), Panuška Vojtěch, Cihlář Matěj

     maldší žáci B: 2. místo
     zápasy: TJ SOKOL Dobříš X TJ Sokol Chomutov 7:1, TJ SOKOL Dobříš X 101. Sportovní 6:2, TJ SOKOL Dobříš X FBC Ústí nad Labem 3:7, TJ SOKOL Dobříš X Flobo Praha 1:5
     sestava: Kaiser Vojta (1 gól), Nohel Petr (2 góly), Tůma Adam (5 gólů), Unger Lukáš (1 gól), Hess Matěj (1 gól), Čejdík Matěj, Hadamovský Jiří (1 gól), Jiráň Pavel, Houska Jaroslav (1 gól), Steinerová Adéla (1 gól), Hošková Diena, Bureš Tomáš (2 góly), Šimek Štěpán

     starší žáci: 1. místo !!!
     zápasy: TJ SOKOL Dobříš X Galisport B 4:1, TJ SOKOL Dobříš X SKGM Staňkov 3:1, TJ SOKOL Dobříš X 101. Sportovní 7:0, TJ SOKOL Dobříš X SK Velká Ohrada BK 6:0, TJ SOKOL Dobříš X 101. Sportovní A 6:1, TJ SOKOL Dobříš X Galisport A 1:2
     sestava: Bukva Dominik (B1), Neuberger Tomáš (4 góly), Fabián Lukáš (7 gólů), Bohata Vítek (6 gólů), Foldyna Tomáš (3 góly), Kubík Lukáš (3 góly), Hadraba Patrik (3 góly), Ludačka Václav, Dragoun Jakub (B), Kušnirák Kristián (B), Moravec David, Valenta Petr

     2. místo, Florbalový turnaj - sportovní hala Dobříš, 19.11.2011
     Týmy: TJ SOKOL Dobříš, Třebíč, Příbram, Jince
     Systém hry: 5 + 1, mantinely, 2 x rozhodčí ČFbU, čas hry 3 x 12min
     Výsledky:
     1. místo, TJ SOKOL Třebíč
     2. místo, TJ SOKOL Dobříš
     3. místo, TJ SOKOL Příbram
     4. místo, TJ SOKOL Jince
     Žáci dorostu: Kohout Vojtěch (brankář), Dragoun Jakub (brankář), Kušnirák Christián Marcel (brankář), Velebil Matěj (4 góly), Pavlíček Tomáš (4 góly), Bohata Vítek (3 góly), Mann Lukáš (2 góly), , Šimůnek Michal (2 góly), Neuberger Tomáš (2 góly), Kubík Lukáš (2 góly), Beran Matěj, Ludačka Václav, Tran Jiří, Svoboda Marek, Šlégr Jan

     Celkem:
     1. místo – 6x
     2. místo - 4x
     3. místo - 2x



Ostatní články
15.1.2024 16:30:00 - AKCE ZRUŠENA - Šibřinky pro dospělé aneb maškarní bál
15.1.2024 16:30:00 - Masopustní průvod Dobříší
15.1.2024 16:30:00 - Dětské šibřinky
4.1.2024 13:00:00 - Sokolský ples 2024
2.1.2024 15:40:00 - Členské a oddílové příspěvky 2024
9.10.2023 13:00:00 - Sokolský běh republiky
21.9.2023 14:31:28 - Bazar oblečení
21.9.2023 14:29:00 - Drakiáda
21.9.2023 14:20:00 - Sletová štafeta - zakončení na hradu Valdek
21.9.2023 14:10:18 - Sokol spolu v pohybu - Opičí dráha

Komentář je vlastnictvím autora. Neodpovídáme za jeho obsah.
 
Copyright © 2006 ÷ 2023
Tímto webem cvičí XOOPS 2.0 © 2001-2012
The XOOPS Project