TJ SOKOL Dobříš - Sletovému roku ZDAR!
Datum 21.8.2023 11:20:00 - Téma: Aktuálně

Letošní cvičební rok zahájíme v pondělí 4. září. Na všechny naše cvičence se moc těšíme a rádi mezi sebe přivítáme i cvičence nové. Více v celém článku
Letošní cvičební rok zahájíme v pondělí 4. září. Na všechny naše cvičence se moc těšíme a rádi mezi sebe přivítáme i cvičence nové. Tento cvičební rok bude pro Sokoly výjimečný v tom, že to bude rok plný příprav na velkou sokolskou slávu, na XVII. Všesokolský slet, který se bude konat na začátku července 2024. Do sletových skladeb se samozřejmě zapojí i cvičenci z Dobříše.
Sokol v Dobříši nabízí širokou škálu pohybových aktivit pro všechny věkové kategorie. V Sokole se schází nejen dospělí a senioři, ale i děti, mládež a dokonce i ti nejmenší, sokolská batolátka.
Pro děti dobříšský Sokol má v nabídce cvičení všestrannosti, kde se malí sokolíci všestranně pohybově zdokonalují, v rámci hodin cvičí s různými pomůckami, na nářadí, trénují prvky z gymnastiky a akrobacie, hrají nejrůznější sportovní i dětské hry. Oddíly starší batolátka, rodiče a děti a předškoláci se i v letošním cvičebním roce zapojí do celorepublikového projektu Se Sokolem do života. Více o projektu se můžete dočíst na oficiálních webových stránkách sesokolemdozivota.cz
Dále v Sokole budou pravidelně probíhat pro děti a mládež tréninky rope skippingu, tanců, volejbalu a florbalu. Dospělí mohou navštěvovat hodiny tanců, zdravotního cvičení, volejbalu, nohejbalu, badmintonu, florbalu nebo šipek.
Více informací o jednotlivých oddílech naleznete na sokolských webových stránkách: www.sokoldobris.cz nebo na facebooku: www.facebook.com/TJSokolDobris.
Na podzim máme v plánu uspořádat tradiční akce. Zapojíme do sokolského projektu Sokol spolu v pohybu, který proběhne v termínu od 23. do 30. září. Během týdne můžete nezávazně vyzkoušet jakékoliv cvičení. V sobotu 23. září od 10.00 do 11.30 pořádáme pro děti v rámci této akci Opičí dráhu, čímž se zároveň zapojujeme do Evropského týdne sportu. Také během tohoto týdne proběhne v Dobříši sletová štafeta. Štafety se sletovými poselstvími z jednot naší župy se setkají 28.září na Valdeku.
Dále nebudeme chybět ani při akcích pořádaných městem Dobříš, zapojíme do akce Dobří(š) spolu v pohybu, chybět nebudeme ani na akci Zažít město jinak.

Těšíme se s Vámi na shledanou.
Za T.J. Sokol Dobříš, Gita Otavová

Aktuální rozvrh hodin na školní rok 2023/2024