TJ SOKOL Dobříš - Sokolský běh republiky 28.10.2021
Datum 4.11.2021 14:20:00 - Téma: Uspořádané akce
I letos na Dobříši proběhl Sokolský běh republiky k výročí založení Československé republiky.


Na Dobříši proběhl Sokolský běh republiky po druhé, loňský závod byl z důvodu pandemických opatření zrušen a probíhal individuální výzvou, z toho důvodu jsme rádi, že běh mohl proběhnout poprvé oficiálně a důstojně v zámeckém anglickém parku.

Díky celému organizátorskému týmu, měl závod skvělou atmosféru a v celém průběhu panovala dobrá nálada. O zpestření programu se postarala Česká televize, která přijela natočit o našem běhu reportáž. Pro závodníky a závodnice jsme měli mnoho hezkých cen a občerstvení. Menší účast na běhu byla z důvodu souběhu více akcí v den závodu na Dobříši, podzimními prázdninami a nemocností. Pro příští ročník se budeme snažit o větší osvětu závodu a už nyní touto formou zveme dobříšské i mimo dobříšské běžce na 28. října 2022 na Sokolský běh republiky.

Závěrem chci poděkovat všem, kteří nám s organizací pomáhali, veselý a pracovitý tým dobříšských sokolů ve složení Tomáš Otava, Lenka Kohoutová, Martina Hejnová, Míra Brajer, Michal Kolář, dále Jindřiška Romba, Filip Kahoun a velké díky patří panu řediteli dobříšského zámku Pavlu Krejcárkovi za firmu Colloredo-Mannsfeld spol. s r.o. a umožnění závodu v anglickém parku.

Hlavní organizátor Michal Ciboch

článek o běhu na dobříško aktuálně: http://www.dobrisskoaktualne.cz/sport/beh-cyklistika/sokolsky-beh-republiky-ostrava-dobris-plzen

Fotografie z běhu : https://drive.google.com/drive/folders/14oycAD_5n8pQ-uDoNSgshDBW3r-DlNoi

Reportáž ČT z Dobříše: https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/14549662166-sokolsky-beh-republiky-2021/221471291472104-sokolsky-beh-republiky/