TJ SOKOL Dobříš - 6. Září do Sokola
Datum 6.9.2021 20:02:09 - Téma: Aktuálně
     V letošním cvičebním roce začneme v Sokole cvičit 6. září. Na všechny naše cvičence se moc těšíme a rádi přivítáme i cvičence nové. Sokol nabízí širokou škálu cvičebních hodin pro všechny věkové kategorie. V Sokole se schází nejen dospělí a senioři, ale i děti a mládež.
     Pro děti Sokol nabízí cvičení všestrannosti, kde se naši sokolíci všestranně pohybově zdokonalují, v rámci hodin cvičí s různými pomůckami, na nářadí, trénují prvky z gymnastiky a akrobacie, hrají nejrůznější sportovní i dětské hry. Oddíly předškolátek se i v letošním cvičebním roce zapojí do celorepublikového projektu Se Sokolem do života, aneb Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky.
     Dále v Sokole probíhají pro děti tréninky aerobiku, rope skippingu a florbalu. Mládež a dospělí mohou navštěvovat hodiny tanců, zdravotního cvičení, volejbalu, nohejbalu, badmintonu, florbalu, ale i boxu a šipek.
     Na podzim máme v plánu uspořádat již tradiční akce. Opět se zapojíme do sokolského projektu Sokol spolu v pohybu, který letos proběhne od 23. do 30. září. Během týdne můžete nezávazně vyzkoušet jakékoliv cvičení. V sobotu 25. září od 10.00 do 12.00 pořádáme pro děti v rámci této akci Opičí dráhu, čímž se zároveň zapojujeme do Evropského týdne sportu.
     Potkat se s námi můžete i při akcích pořádaných městem Dobříš, zapojíme do akce Dobří(š) spolu v pohybu, chybět nebudeme také 12.září na akci Zažij město jinak.
     Těšíme se s Vámi na shledanou.

     Dobří(š) spolu v pohybu - a Zažij město jinak