TJ SOKOL Dobříš - Tanečníci září nejen v září
Datum 20.9.2020 23:00:00 - Téma: Taneční oddíl
     Příprava a práce TK Sokol Carola Dobříš na soustředění přinesla medaile. Po náročném letním soustředění tanečníci vyrazili zkontrolovat svou práci a úsilí 12. 9. 2020 na taneční soutěž o Chvaletický pohár.
     TK Sokol Carola Dobříš
     V kategorii E STT Honzíkovi s Terkou chyběl jeden jediný křížek z 21 možných na postup do finále. Kuba s Alčou poprvé postoupili a to rovnou až do finále, kde chybělo málo, aby se postavili na bednu, skončili na 4. místě. Tomáš s Luckou na své první soutěži byli suverénní a vyhráli všechna kola i tance a získali zlatou medaili.
     Zlepšující výkony potvrdili i Maty s Dorkou, na své třetí soutěži v kategorii D STT postoupili poprvé až do finále, kde obsadili krásné 6. místo.
     V latinsko-amerických tancích si naši vedli následovně: Honzík s Terkou zabojovali a postup do dalšího kola potvrdil jejich zlepšení, protancovali se do semifinále. Tomáš s Luckou a Maty s Dorkou postoupili do finále, kde jim však chybělo trošku štěstí. Vyrovnanost této kategorie byla obrovská - o prvním, druhém a třetím místě rozhodla jedna jediná známka. Tomáš a Lucka si tak odváželi domů stříbro a Maty s Dorkou bronz.
     Všem tanečníkům moc gratuluji. Poděkování patří i rodičům za podporu a vytvoření nádherné atmosféry a Radkovi Chmelovi za fotodokumentaci.
     Tanečníci se nyní pilně připravují na dva vrcholy letošního roku, kterými jsou MČR Hobby dance ve Stt a Lat tancích 28.10. v Pardubicích, kterého zúčastní poprvé, a MČR formací 31.10 v Chrudimi, kde chtějí zazářit s novou choreografii.