TJ SOKOL Dobříš - 5. a 6. zápas ligy 2013/2014
Datum 2.12.2013 23:42:20 - Téma: Florbal muži
     Dne 27.10. 2013 jsme vyrazili hrát do Berouna, do haly SPORT EDEN Beroun, kde jme pořádali a čekali nás další dva důležité duely. Našimi soupeři byl FBC Ekonom Praha a Vasara.

     FBC Ekonom Praha 2 : 1 TJ Sokol Dobříš (1:0) (1:1) (0:0)
     Toto utkání hodnotím jako velmi smolné. Soupeř rozhodně nebyl lepší. Bohužel jsme toto utkání měli střeleckou smůlu a soupeři se povedlo o jednu branku střelit více. A to ještě za stavu 2:1 neproměnil Ekonom samostatný nájezd.
     V tomto utkání nám nebylo přáno, ale tak už to občas bývá. Soupeř si 3body nezasloužil, ale můžeme jen doufat, že mu to v odvetě oplatíme.
     Branky: Jaroslav Šimek
     Asistence: Teringl Evžen

     Sokol Dobříš 6 : 6 Vasara (3:3) (3:1) (0:2)
     Velice ofenzivní utkání z obou stran, soupeř nejprve vedl 0:2, nám se povedlo skvěle otočit duel na 3:2, měli jsme i více ze hry. Soupeř nás ale ve všem trestal a to po poměrně jednoduchých akcích a dorážkách. Když už jsme si mysleli, že jsme soupeře zlomili a vedli jsme 6:3, přišlo zákonité pravidlo, které se nám věčně mstí. Opět jsme povolili a soupeř se zmátořil a minutu a půl před koncem se mu podařilo srovnat na 6:6. Tohle utkání mě moc mrzí, respektive dvojutkání, protože jsme měli na to zvítězit na „domácí“ půdě hned dvakrát a nakonec z toho byla pouhá jedna remíza a tedy 1bod. Nedá se nic dělat a zvednout hlavy a dál bojovat.
     Branky: 2x Vrba Jan, 2x Kolář Michal, Šimek Jaroslav a Teringl Evžen
     Asistence:Švancar Petr, Teringl Evžen, Prusík Filip a Drnec Vladimír