TJ SOKOL Dobříš - 12. a 13.kolo Ligy 2012/13
Datum 28.3.2013 15:40:47 - Téma: Florbal muži
     TJ Sokol Dobříš 13 : 0 Fbk Wildcats Praha „B“ (3:0) (2:0) (8:0)
     Do prvního zápasu jsme vstoupili jako papírový favorit a svoji úlohu jsme postupem času naplňovali. Už v první minutě jsme vedli 2:0 a skóre nadále navyšovali.
     Soupeř po pár brankách rezignoval a spíše se snažil vstřelit gól útěchy, což se mu nepodařilo. Akce střídala akci a naše mužstvo si zahrálo a hlavně i zastřílelo, a tak jsme mohli do druhého zápasu, který byl celkem klíčový vstupovat s klidem.
     Branky: 4x Šimek Jaroslav, 3x Paul Vojtěch, 2x Kašpar Vít, Vrba Jan, Kadlec Tomáš, Švancar Petr, Krejcárek Tomáš
     Asistence:3x Vrba Jan, 3x Paul Vojtěch, 2x Brabec Jakub, 2x Kašpar Vít, Kadlec Tomáš, Teringl Evžen

     AC Sparta Praha Florbal „B“ 5 : 6 TJ Sokol Dobříš
     Druhý zápas nás čekal první tým tabulky, což je AC Sparta Praha „B“. Do zápasu jsme vkročili skvěle a už po 14 sekundách hry jsme se ujali vedení, soupeři se ale podařilo ještě do konce první třetiny srovnat. Druhá třetina patřila našemu týmu a tu jsme díky báječným akcím opanovali 3:1 a vedli po dvou třetinách 4:2, na začátku třetí třetiny jsme přidali i pátý gól, ale v našich hlavách stále byl výkon z prvního zápasu, kdy jsme také vedli a nakonec prohráli, co se nestalo, Sparta díky neskutečnému nátlaku srovnala na 5:5, kdy i v jejich prospěch hrálo štěstí. Ale špičkový výkon celého našeho týmu, když jsme se semkli za stavu 5:5, kdy jsme potřebovali zabrat, náš tým ukázal, že se nebojí hrát a dokázali jsme minutu a pár vteřin do konce vstřelit branku na 6:5. Musím za tento turnaj celý tým pochválit, protože jsme všichni makali na 110% a předvedli suprový výkon.
     Branky: 3x Teringl Evžen, Šimek Jaroslav, Krejcárek Tomáš a Drnec Vladimír
     Asistence: 2x Vrba Jan, Vojtěch Paul, Teringl Evžen, Šimek Jaroslav a Kadlec Tomáš

     I po 13.kole jsme stále na druhém místě v tabulce.