TJ SOKOL Dobříš - 1. a 2. kolo ligy 2012/13
Datum 21.9.2012 18:04:22 - Téma: Florbal muži
     Dobříští Sokolové vstoupili do nového ročníku florbalové soutěže ve velikém stylu. Hned po čtrnácti vteřinách hry skóroval Vladimír Drnec po přihrávce Jana Vrby. Soupeř sice do konce první třetiny srovnal, ale to bylo asi vše, co mu bylo dovoleno a v druhé třetině Sokol Dobříš jasně dominoval. Třetí třetina byla již jen udržovací a náš tým si jen ohlídal vítězství. Takže vkročení do nové soutěže bylo výborné.
     TJ Sokol Dobříš 7 : 2 Fbk Wildcats Praha B
     (1:1) (4:0) (2:1)
     Branky Sokol Dobříš: Teringl Evžen 3x, Vrba Jan, Šimek Jaroslav, Drnec Vladimír a Vtípil Tomáš
     Asistence Sokolu Dobříš: Vrba Jan 3x, Drnec Vladimír 2x, Šimek Jaroslav a Šimek Tomáš

Black Angels B 3 : 7 TJ Sokol Dobříš
     (0:1) (2:4) (1:2)
     Druhý zápas začal být mnohem těžší, ale přesto Dobříš po první třetině vedla 1:0. Druhá třetina byla ze strany Sokolu Dobříš skvělá, ale když vedla už 5:0 tak malinko polevila a dovolila soupeři snížit do konce druhé třetiny na 5:2. Hned z kraje třetí třetiny soupeř opět skóroval a snížil již na rozdíl dvou branek. Ale to bylo vše a pak Dobříš nejdříve využila přesilovky 5:3 a poté i další přesilovku 5:4 a tak Dobříš dovršila i druhého vítězství, což zúročilo letní přípravu.
     Branky Sokolu Dobříš: Šimek Jaroslav 4x, Paul Vojtěch, Brabec Jakub, Švancar Petr
     Asistence Sokolu Dobříš: Drnec Vladimír, Veselý Petr 2x, Paul Vojtěch, Vrba Jan, Švancar Petr