TJ SOKOL Dobříš - Vytrvalostní běžci 2011
Datum 8.2.2012 22:56:42 - Téma: Z činnosti oddílů
     Jeden z vytrvalostních běžců Sokola Dobříš, Bedřich Fuchs, absolvoval v sezoně 2011 nevelký počet závodů, ale velmi rozmanitých, náročných a atraktivních účastí i charakterem tratí.
     Především to byly klasické silniční běhy na 10 km - Rožmitál - Březnice, Pečecká desítka, Městský běh Příbram, běh olympijského dne v Praze na Strahově a hlavně Kbelská desítka, což je hlavní závod v republice s velkou mezinárodní účastí.
     Úspěšně absolvoval Mezinárodní půlmaratón v Bratislavě na krásné trati podél Dunaje, se závěrem ve starém městě.
     V regionu to byl běh Svatojánská dvacítka v Berouně, s tratí údolím Berounky i Českým krasem. Již tradičně je nejstarším účastníkem Povltavského běžeckého poháru, který se běhá za těžkých zimních podmínek.
     V listopadu zvítězil na trati 20 km na tartanové dráze v Plzni. Tento závod se pořádá na počest Emila Zátopka.