Přihlásit
Florbal muži : Aktuální výsledky – 8.3.2008
dne 19.3.2008 22:02:38 (3678 otevření)

TJ Sokol Dobříš – T.B.C. Králův Dvůr ,,B“ - 5 : 7 (0:2, 1:4, 4:1)
     Přesně v době sobotního oběda započal se odehrávat souboj mezi Dobříší a Královým Dvorem. Poslední vzájemné utkání skončilo 7:1 pro Králův Dvůr a tak byl pro sokoly z Dobříše očekáván tvrdý a náročný souboj. Oba týmy do utkání vstoupily s velikým nasazením a viditelnou touhou získat body. O něco lépe vyšel vstup do zápasu borcům z Králova Dvoru, kteří první třetinu dobře zvládli a zaslouženě vedli 2:0. Poté na hřišti začali dominovat dobříšští, avšak pokaždé jen tlakem, bez vstřelené branky, zatímco hráči T.B.C. efektivně využívali breakové úniky.

Skóre narostlo až na nelichotivých 5:0 a následně 7:1 pro Králův Dvůr. Od začátku třetí třetiny se bojovníci z T.B.C. prakticky nedostali k míčku a tlak sokolů konečně vedl ke kýženým brankám. Bohužel góly začaly přicházet až příliš pozdě. Sice během čtyř minut a čtyřiceti vteřin překonali dobříšští čtyřikrát obranu Dvora včetně gólmana, víc ale bohužel nedokázali a to ani v závěrečné powerplay. Konečných 5:7 je tedy zaslouženým výsledkem a pravdivým obrázkem utkání.

Branky a asistence za Sokol Dobříš:
Vláďa Drnec (Petr Veselý)
Honza Vrba (Petr Veselý)
Vláďa Drnec (Evžen Teringl)
Štěpán Straka (Evžen Teringl)

FBC Sokol Hudlice - TJ Sokol Dobříš - 4 : 10 (1:1, 0:5, 3:4)
     Již druhý vzájemný souboj dvou sokolských vesnic, přičemž ten poslední vyzněl úspěšněji pro Dobříš. Do tohoto boje jsme vstoupili s jasným cílem ukořistit všechny body, což se nám od začátku příliš nedařilo. Po spoustě promarněných šancí udeřil náš soupeř z breaku a překvapivým gólem otevřel účet zápasu. Jenže to bylo tak jediné na co se unaveně působící hráči Hudlic zmohli. Rychlými akcemi a přesnými kombinacemi jsme rozebírali jejich nemohoucí obranu a jejich brankář se nestačil ani otáčet. Zejména ve druhé části hry, kterou jsme získali poměrem 5:0, vypadali borci z Hudlic na ,,ručník“. Svou špatnou hru se snažili kompenzovat tvrdým herním stylem, jenže to se jim jaksi nevyplatilo a víc šrámů a bolístek si ze zápasu odnesli sami. Výborně se nám podařilo odehrát i veškeré oslabení, ve krerých jsme nejen že nedostali žádnou branku, ale ještě jsme dvakrát skórovali. Zdecimovaní hudličtí se zmohli jen na slovní odpor proti nám či výkon rozhodčích. Nám se nakonec podařilo nastřílet vytouženou desítku a odvezli jsme si naprosto zaslouženě 3 body poměrem 10:4.