Přihlásit
Florbal muži : Aktuální výsledky – 1.12.2007
dne 17.12.2007 22:00:00 (2736 otevření)

FBC Barracudas Slaný – TJ Sokol Dobříš - 6 : 4 (2:0, 4:0, 0:4)
     Tento zápas měl skončit, tedy alespoň podle papírových předpokladů, vítězstvím dobříšských sokolů. Vstup do zápasu tomu i nasvědčoval, ale tlak dobříšských vedení nepřinesl a tak udeřily Slánské Barracudy v podobě několika proměněných breaků.

Hráči Dobříše měli po celý zápas více ze hry, avšak střelecká potence selhávala, a štěstí se k nim v podobě několika tyček a břeven stále obracelo zády. Naopak Slaný vytěžil z minima šancí vysoké vedení až 6:0. V poslední třetině, kdy se Barracudy prakticky nedostali za půlku, hráči Dobříše dokázali snížit na konečných 6:4.

Branky a asistence za Sokol Dobříš:
Petr Veselý (Michal Rozšafný)
Petr Švancara (Martin Fic)
Michal Rozšafný (Petr Veselý)
Tomáš Kadlec (Michal Rozšafný)

TJ Sokol Dobříš – AC Sparta Praha B - 4 : 7 (2:2, 0:3, 2:2)
     Vývoj tohoto zápasu byl až nad očekávání vyrovnaný. Borci z Dobříše celkem záhy po zahájení zápasu vedli 1:0, ovšem Pražané dvěma slepenými góly otočili skóre. Ještě po první třetině byl stav vyrovnaný 2:2. Zlom přišel ve druhé třetině kdy Sparťané, trochu zatlačili a strhli vedení na svojí stranu celkem třemi brankami. Dobříšští odhodlaně dřeli, avšak vždy se dostali maximálně na dostřel dvou branek, ať už 3:5 nebo 4:6. V rozhodujících momentech se prostě nedařilo. Konec zápasu vyzněl tedy celkem nespravedlivě 7:4 pro Spartu.