Florbal muži : 3. a 4. kolo ligy 2012/13
dne 7.11.2012 22:30:36 (2460 otevření)

Fbk Buldoci GOP Radotín 4 : 5 TJ Sokol Dobříš
     (0:0) (1:1) (3:4)
     Dobříšské florbalisty čekal důležitý zápas s Buldoky Radotín o první případně druhou příčku, tento zápas byl plný zvratů. První třetina byla od obou týmů opatrná a vypadalo to, že rozhodnou jen maličkost o výsledku, a tak po první třetině byl stav 0:0.

Do druhé půli na nás Buldoci vlítli a v zápětí vedli, ale náš tým se zmohl na brzké a vyrovnání. Za stavu 1:1 se jel nájezd na naše družstvo, který soupeř nevyužil a trefil pouze tyč. To co se událo ve třetí třetině byl nervydrásající souboj do posledních vteřin . Náš tým do třetiny vkročil úžasně a po minutě a půl vedl 3:1. Ani jsme si neužili téměř vedení a za dalších 18sekund bylo vyrovnáno na 3:3, byli jsme jak opařeni horkou vodou a soupeř toho využil a obrátil stav na 3:4 z našeho pohledu. To co se stalo pak je jen těžko k uvěření, hráli jsme oslabení a do konce zbývalo necelých 6minut, náš tým úporně bránil a nejen to, v oslabení jsme nejdříve vyrovnali a poté i otočili výsledek na naší stranu. Neuvěřitelným obratem a následnou obranou jsme výsledek ubránili a velké díky patří celému našemu týmu !
     Sestava: Šimek Tomáš – Brabec Jakub, Švancar Petr, Veselý Petr, Drnec Vladimír, Šimek Jaroslav, Teringl Evžen, Vrba Jan, Paul Vojtěch, Prusík Filip a Kašpar Vít
     Branky: Šimek Jaroslav, (2.branka byla vlastní – střelil si ji soupeř sám) Prusík Filip, Teringl Evžen a Paul Vojtěch
     Asistence: Veselý Petr a Kašpar Vít

TJ Sokol Dobříš 2 : 4 AC Sparta Praha Florbal B
     Výhrou nad Buldoky jsme věděli, že souboj se Spartou bude přímým bojem o první místo. Tento zápas byl ovšem hrubě ovlivněn rozhodčími, kteří nás i v utkání s Buldoky poškodili. Náš tým hrál velice dobře a dvakrát jsme vedli, ale Sparta průběh otočila a následně si ho už hlídala. Rozhodli i naše špatné přesilovky, kdy nám v průběhu nich téměř míč nepůjčil soupeř a držel balón skoro celou dobu. Je jen škoda, že zastavu 2:1 náš tým neproměnil nájezd, situace mohla být jiná. Bohužel nám v úplném závěru, kdy do konce nebyly ani dvě celé minuty vyloučili hráče, který byl potrestán naprosto nesmyslně už v předchozím zápase za nesportovní chování ( za zahrání míčku tam, odkud se mělo rozehrávat a v tomto zápase to bylo za nedovolené bránění, přičemž soupeř zbořil našeho nejmenované hráče a jemu byl udělen trest – opravdu nepochopitelné) Už se nám po několikáté potvrdilo to, že rozhodčí při zápase našeho týmu s pražskými celky připískává právě téměř vždy pražskému týmu. Náš tým měl utkání rozehrané velice dobře, ačkoliv jsme hráli proti „B teamu“ extraligového celku AC Sparta Praha Florbal. Po čtyřech odehraných zápasech patří našemu týmu 2.místo právě za vedoucí Spartou „B“
     Sestava: Šimek Tomáš – Brabec Jakub, Švancar Petr, Veselý Petr, Drnec Vladimír, Šimek Jaroslav, Vrba Jan, Paul Vojtěch, Prusík Filip a Kašpar Vít
     Branky: Prusík Filip a Vrba Jan