Hledat
Přihlásit
Florbal muži : Aktuální výsledky – 13.11. 2009
dne 17.11.2009 21:29:26 (2556 otevření)

Týden se sešel s týdnem a naši florbalisté z Dobříše podstoupili další 2 zápasy ve středočeské lize. Oba týmy se kterými jsme měli změřit síly jsou pro nás neznámé, a tak se dalo jen těžko očekávat, jak se se soupeři popereme. Až v neděli po obědě nás přivítala nám dobře známá hala na Děkance, kde jsme byli očekáváni celkem Skeletons Praha.

Zápas začal ve velkém tempu avšak 5 minut se žádný z týmů nedostal do gólové šance. Pak ale ,, Šímovi,, došla trpělivost, předvedl sólo přes půl hřiště a epesním obloučkem překonal gólmana Skeletonů. Naše radost však dlouho netrvala, neboť soupeř ušmudlaným gólem v přesilovce vyrovnal. Druhá třetina se odehrávala víceméně v naší režii a podařilo se nám odskočit na 3:1 díky gólům Libora Stodůlky a Honzy Vrby. Avšak na začátku třetiny třetí nás soupeř zaskočil dvěma zásahy v rozmezí 11ti vteřin a bylo srovnáno. Naději na vítězství v nás ještě vykřesal opět únik nezastavitelného veterána ,,Šímy,, , který zvýšil na 4:3, avšak na následné vyrovnání soupeře z přesilovky a na dva další, pro nás nešťastné góly, jsme již neměli sílu reagovat. Poslední třetina tedy skončila 0:5 z našeho pohledu, čímž se nám podařilo ztratit vyhraný zápas. Inu není to poprvé a určitě ani naposledy.

Skeleteons Praha – Sokol Dobříš - 6 : 4
     Druhým naším bodem na programu bylo klání se soupeřem s názvem týmu Torza Sorry.
Veteráni, za které působí i světoznámý komentátor Robert Záruba, ve svém předchozím utkání svého soupeře zdolali a byli tak v našich očích velmi štiplavým protivníkem. Jen 5 minut se hrála vyrovnaná partie a čekalo se než udeříme. Nemá smysl do detailu popisovat jak dokonale jsme hráli a svého soupeře drtili. Za to všechno mluví výsledek zápasu 13:1 v náš prospěch. A to ani nemluvím o tom, že jsme ještě nastřelili 5x tyčku či břevno. Prostě jsme z očekávaného duelu udělali jednoznačnou záležitost a radostnou exhibici.