Tělocvičná jednota

SOKOL Dobříš

Hlavní nabídka
Hledat
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Poslat heslo

Registrace!
Dobříšská smeč 3. ročník 2005 - rozpis
Pravidla soutěže :
  • soutěž se hraje na 5 kol, turnajovým způsobem
  • účast hráčů je na vlastní nebezpečí
  • družstva se losují na začátku 1. kola na celou soutěž ze čtyř kategorií, muži a ženy, dle výkonnosti
  • sestava hráčů v poli vždy min. 2 ženy (dívky) doplněné muži (chlapci), maximálně 6 hráčů
  • chybějící hráč(-ka) může být nahrazen pouze se souhlasem soupeře
  • startovné 150,- Kč na hráče a celou soutěž (nutno zaplatit před losováním)
  • pravidla hry :
    • hraje se dle platných pravidel Českého volejbalového svazu
    • pravidla jsou k nahlédnutí u ředitele turnaje
    • zápas se hraje na 2 vítězné sety (2 sety do 25-ti, 3. set do 15-ti)
    • v každém kole hraje každé družstvo s ostatními družstvy jeden zápas
  • systém bodování dle následující tabulky
výsledek zápasu body
2 : 0 3
2 : 1 2
1 : 2 1
0 : 2 0
  • každé družstvo poskytne na následující zápas rozhodčí - platí v Sokolovně, venku kropí a lajnuje hřiště, píská vítěz
  • vyhlášení vítězů proběhne po skončení soutěže, připraveny jsou velmi chutné ceny (již tradičně)
  • při shodě bodů rozhoduje vzájemný poměr zápasů, setů, nakonec vzájemné skóre
  • termíny zápasů :
kolo termín
1 so 22. ledna
2 so 12. února
3 so 5. března
4 so 26. března
5 so 11. (18.) června
  • soutěž bude probíhat v Sokolovně a podle počasí na kurtech v Lipkách
  • začátek vždy v 9:00 hodin
  • datum 5. kola může být přesunut na náhradní termín (v závorce) v důsledku aktivit KV Dobříš
  • do Sokolovny je vstup povolen pouze po přezutí (platí i pro diváky)
  • průběžné výsledky budou pravidelně zveřejňovány
  • dotazy u vedení turnaje nebo na e-mailu
Sestavy družstev
Družstvo/kapitán/hráči
  • Vosičky Vodička Milan (Saper), Bláha Ondřej, Hošek Daniel, Pešata Petr, Poláčková Jana, Doležalová Vlasta, Šedivá Jaroslava
  • Permoníci Holá Kamila, Vrba Jan, Demo Patrik (Pat), Žůček Miroslav, Kopelent Josef (Klokan), Fialová Milena (Babi), Polčáková Jana
  • Skřítkové Brož Vojtěch, Fiala Tomáš (Tofi), Krčma Ladislav, Veselá Ilona, Staňová Iva, Vimmerová Simona, Herink Petr
  • Blinky Pavlová Lenka, Formánek Miroslav, Vančat Jaroslav (Artur), Flígr Daniel (Kubrt), Brašničková Adriana, Brožová Alena, Hamerník Stanislav st.
Pozdě příchozí Standa Hamerník byl po stříhnutí si kapitánů Vojty a Lenky zařazen do čtvrtého družstva. Ve třetím kole se přidal Petr Herink.

Pořadí zápasů
rozpis zápasů

vedení turnaje si vyhrazuje právo na změnu podmínek a termínů soutěže
volejbalu zdar

Josef Kopelent
ředitel turnaje
Patrik Demo
zástupce ředitele pro věci technicko-organizační

 
Tisknout tuto stránku  
 
Copyright © 2006 ÷ 2016, Kopelent Josef
Tímto webem cvičí XOOPS 2.0 © 2001-2012
The XOOPS Project