Tělocvičná jednota

SOKOL Dobříš

Hlavní nabídka
Hledat
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Poslat heslo

Registrace!
Dobříšská smeč 2.ročník 2003 ÷ 2004 - rozpis
Pravidla soutěže :
  • soutěž se hraje na 5 kol, turnajovým způsobem
  • účast hráčů je na vlastní nebezpečí
  • družstva se losují na začátku 1. kola na celou soutěž ze čtyř kategorií, muži a ženy, dle výkonnosti
  • sestava hráčů v poli vždy min. 2 ženy (dívky) doplněné muži (chlapci), maximálně 6 hráčů
  • chybějící hráč(-ka) může být nahrazen pouze se souhlasem soupeře
  • startovné 150,- Kč na hráče a celou soutěž (nutno zaplatit před losováním)
  • pravidla hry :
    • hraje se dle platných pravidel Českého volejbalového svazu
    • pravidla jsou k nahlédnutí u ředitele turnaje
    • zápas se hraje na 2 vítězné sety (2 sety do 25-ti, 3. set do 15-ti)
    • v každém kole hraje každé družstvo s ostatními družstvy jeden zápas
  • systém bodování dle následující tabulky
výsledek zápasu body
2 : 0 3
2 : 1 2
1 : 2 1
0 : 2 0
  • každé družstvo poskytne na následující zápas rozhodčí - platí v Sokolovně, venku kropí a lajnuje hřiště, píská vítěz
  • vyhlášení vítězů proběhne po skončení soutěže, připraveny jsou velmi chutné ceny (podobně jako vloni)
  • při shodě bodů rozhoduje vzájemný poměr zápasů, setů, nakonec vzájemné skóre
  • termíny zápasů :
kolo termín
1 so 13. prosince
2 so 24. ledna
3 so 20. bezna
4 so 10. dubna
5 so 19. června
  • soutěž bude probíhat v Sokolovně a podle počasí na kurtech v Lipkách
  • začátek vždy v 9:00 hodin
  • do Sokolovny je vstup povolen pouze po přezutí (platí i pro diváky)
  • průběžné výsledky budou pravidelně zveřejňovány
  • dotazy u vedení turnaje nebo na e-mailu sokol_dobris.volny.cz
Sestavy družstev
Družstvo/kapitán/hráči
  • PIKAČU Brašničková Adriana, Dvořák Libor, Demo Patrik (Pat), Brož Vojtěch, Fiala Tomáš (Tofi), Polčáková Jana, Staňová Iva, Doležal František
  • REDBULL Melša Jan, Bičárová Vladimíra (Kráčmerka), Holá Kamila, Hamerník Stanislav st., Bláhová Petra, Nepožitková Šárka, Poláčková Jana, Rys Eduard
  • KROKY Fr.J. Bláha Ondřej, Vodička Milan (Saper), Vančat Jaroslav (Artur), Bláhová Eva, Slámová Michaela, Brožová Alena, Kopelent Josef (Klokan), Nagy Václav
  • DĚDEK A BABKA Fialová Milena (Babi), Vrba Jan, Formánek Miroslav, Hrabák Jan (Dědek), Šedivá Jaroslava, Vimmerová Simona, Flígr Daniel (Kubrt), Pešata Petr
Pořadí zápasů
rozpis zápasů

vedení turnaje si vyhrazuje právo na změnu podmínek a termínů soutěže
volejbalu zdar

Josef Kopelent
ředitel turnaje
Patrik Demo
zástupce ředitele pro věci technicko-organizační

 
Tisknout tuto stránku  
 
Copyright © 2006 ÷ 2016, Kopelent Josef
Tímto webem cvičí XOOPS 2.0 © 2001-2012
The XOOPS Project